Návštěvní Kniha

Obrázek “http://www.beruska8.cz/gif/knihy/9.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Novinky na webu

Aktuálně

Fernando Torres

TORRES IN ATLETICO MADRID

Jeden z největších talentů španělské reprezentace, se narodil 20.března 1984. Jeho http://www.sfgate.com/blogs/images/sfgate/sportsevents/2006/06/15/t1_torres.jpgfotbalová "kariéra" začala již v pěti letech, kdy začal nastupovat ne za slavný velkoklub Real Madrid, nýbrž za méně slavného rivala Atletico - v té době ještě moc neznámý tým. Nejdůležitější sezona pro Torrese, byl rok 2002, kdy dovedl španělskou 17 k titulu Mistrů světa. Tento zážitek ještě přichutil senzačí postup Atletica Madrid do Primera Division, kde nakonec nováčci zakotvili na skvělém 11. místě. Sezona 2003/04 znamenala pro Torrese znovu něco víc - nasřilel za 35 zápasů 20 branek. V té sezoně to nedokázali ani takové hvězdy jako Raul nebo dokonce Ronaldinho!

El Nino, jak se tomuto talentovanému útočníkovi přezdívá,byl v Atleticu středem pozornosti. Při každém přestupovém období přicházely nabídky z těch nejslavnějších fotbalových klubů! Madrid ale svého miláčka nechtěl pustit a i kdyby pustil není jasné, jestli by Torres chtěl jinam. Věta, "Jsem tady doma." mluví za vše. Minulé letní přestupové období oslovili nejvíc Chelsea a Manchester United. V té tobě byl Fernando na dovolené ve Spojených Státech a na přestup jinam to znovu nevypadalo. Vedení Španělského klubu odmítlo všechny nabídky:>El Nino zůstane doma!<

22.červnan Britskými novinami probléha zpráva, o údajném přestupu do Liverpoolu. Prezident Atletica Enrique Cerezo však tuto zprávu vyloučil. Znovu další poplašná zpráva?!?!

Později se ukázalo, že vedení Madridského týmu lhalo: "Každý fotbalista je na prodej, to platí i pro ta naše. Musí ale přijít ta správná nabídka.http://www.notasdefutbol.com/images/torres_atl.jpg" Ta přišla právě z Liverpoolu. Ukázalo se že spolu tyto dva týmy již dlouhou dobu jednali o přestupu. 29.června Torres ukončil dovolenou v USA a přijel do Madridu jednat. Týmy už byly mezi sebou dohodnutí na částce a tak záleželo jenom na slovu toho nejdůležitějšího - Torrese. Ten přeletěl soukromým letadlem do Liverpoolu na zdravotní prohlídku. Ještě ten den byla svolaná tisková konference v Madridu večer a v Liverpoolu ráno. Fanouškům již pomalu docházelo, co se děje.

TORRES IN LIVERPOOL FC

V jednom z rozhovorů již za Anglický Liverpool se ho tázající zeptal, zda plakal při přestupu. Fernando jednoznačné odpovídá: "Při odjezdu autem na letiště, kde na mě čekalo Liverpoolské letadlo mě přemohli emoce. Ano, plakal jsem." To ale dokazuje jeho lásku k mateřskému klubu. Letos má Torres na kontě již devět branek za 1212 odehraných minut (17 zápasů) a je jasné, že se asi jen tak (pokud se nezraní) nezastaví . V CO NEJBLIŽŠÍ DOBĚ SE MŮŽETE TĚŠIT I NA VIDEO VLASTNÍ VÝROBY!

http://blogs.reuters.com/wp-content/uploads/2007/09/rtr1tbka.jpg

 

autor: didi

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu!